• The Pride of Taern

    Gry online podbiły świat już dawno temu. Osobiście jestem wielkim fanem gry TAERN od http://whitemoon.pl/ . Stały się nie tylko jednym z ulubionych zajęć dzisiejszej młodzież, ale także wyzwaniem dla wielu grafików komputerowych, którzy spędzają każdą chwilę na ulepszenie już istniejących gier, oraz tworzenie nowych, coraz lepszych i ciekawszych.

    Jedną z najbardziej znanych dzisiaj polskich gier MMO jest gra Taern. Jest to niezwykłe połączenie cRPG i strategii czasu rzeczywistego. Jest równocześnie bardzo dobrze rozbudowaną grą przeglądarkową. Co ją wyróżnia spośród wszystkich innych? Otóż, występuje w niej nowy system walki, który wymaga myślenia taktycznego, co powoduje, że gra dostarcza wielu niesamowitych wrażeń. Unikalne umiejętności postaci sprawiają, że każdy gracz może uzyskać praktycznie nieograniczoną ilość kombinacji ataków. Sama walka jest połączeniem rozgrywki zręcznościowej z rozgrywką techniczną.

    Taern

    Musimy wybierać ruchy spośród posiadanych już umiejętności, które chcemy wykorzystać w danym momencie. Gdy obserwujemy pole walki oraz obserwujemy ruchy przeciwnika, możemy tak zaplanować nasz ruch, aby wygrać potyczkę. Liczy się taktyka – początkujący gracze mają dzięki niej możliwość pokonania najlepszych. Ciekawa fabuła, mnóstwo kolorów oraz świat, który ciągle się rozrasta – stanowią wyzwanie dla wszystkich grających. Niezwykłe jest to, że gracze mają możliwość komunikowania się ze sobą na różnych poziomach. Mogą oni współpracować przy wykonywaniu zadań i rywalizować podczas wielu turniejów. Dzięki doskonale przygotowanej grafice można zapomnieć o tym, że gramy w grę online i całkiem zatracić się w świat Dumy Taernu. Myślę, że ogromnym plusem tej gry jest to, że nie trzeba nic instalować (tak jak w większości gier online), więc pamięć komputera pozostaje bez zmian. Daje nam to jeszcze więcej zabawy z poznawania bogatego świata i postaci Taernu.

    Post Tagged with , , ,
Comments are closed.