• Gry online dla dzieci

    Wielu z nas poznało już magię gier online. Nie tylko pozwalają one na poznanie świata gier granych online, ale także są niezwykle ciekawą rozrywką na czas wolny. Ale co na to najmłodsi?

    Nie zawsze mogą oni grac w większość gier online, nie tyle dlatego, że nie zrozumiałyby treści i przesłania gry, ale dlatego że nie poradziłyby sobie z często dość skomplikowanym ustawieniem klawiszy i czasami brutalnością niektórych gier. Dlatego właśnie, specjalnie dla najmłodszych, powstały strony internetowe z grami online dla dzieci. Każdy z nas zdziwiłby się, jak wielki wybór tego typu gier znajduje się w Internecie. To nie tylko gry zręcznościowe, ale także logiczne, sportowe i wiele innych. Dziewczynki uwielbiają gry typu „ubierani” i wszelkiego rodzaju logiczne, gdzie należy szukać wyjścia z sytuacji przestawiając odpowiedni klocek, albo część budowli.

    gry online dla dzieci

    Popularna gra na telefony komórkowe „wężyk” cieszy się także popularnością jako gra online – w szczególności lubiana przez dzieci. Chłopcy natomiast, jak mówią statystyki, uwielbiają gry zręcznościowe i sportowe, chociaż wielu z nich lubi także logiczne gry – budowanie odpowiednich konstrukcji tak, aby cała budowla nie zburzyła się. Gry zręcznościowe to głównie platformówki, w których wybierając odpowiednią postać należy naciskać odpowiednie klawisze tak, aby postać poruszała się w odpowiednim kierunku i robiła takie rzeczy, które należy wykonać, aby przejść misję. Jeśli chodzi o gry sportowe, to należą one na pewno po części do sprawnościowych, ale także do logicznych, gdyż nie tylko należy umieć odpowiednio szybko zmieniać gracza, ale także myśleć nad tym, jaką taktykę zastosować, aby dostać się na połowę przeciwnika. Tak samo jest z konkurencjami indywidualnymi – należy zastosować takie umiejętności, aby pokonać innych graczy. Jeśli chodzi o wybór, to dzieci mogą siedzieć nawet całymi dniami przed komputerem i nie zagrać dwa razy w tą samą grę!

    Post Tagged with ,
Comments are closed.